Sinek Avcısı Obama

Sıcak tavırlarıyla herkesin sempatisini kazanan ABD Başkanı Barack Obama, bu kez de canlı yayında, üstelik tek vuruşta sinek öldürerek TV ekibini kahkahalara boğdu.

GÜNCEL .
sinek avcısı obama

ABD Başkanı'nın şaşkınlık yaratan hareketine, teknik ekip tezahüratta bulundu
Sıcak ve esprili tavrını bulunduğu her ortamda sürdüren ABD Başkanı Barack Obama, bu kez canlı yayında sinek avladı. Amerikan CNBC kanalında ekonomiyle ilgili soruları yanıtlayan Obama, röportaj sırasında kendisini rahat bırakmayan bir sineği, önce "Çekip gitsene buradan" diye gülerek başından savmaya çalıştı.

SİNEK İNATÇI ÇIKTI
Ancak sinek inatçı çıkınca Obama, sineğin koluna konmasını bekledi ve ardından tek vuruşla hedefini avladı. "Peki nerede kalmıştık" diye sözlerini sürdürmek isteyen Obama'nın başarılı avcılığına gazeteci John Harwood "Ooo iyiydi" diyerek tepki gösterirken, stüdyodaki teknik ekip de tezahüratta bulundu. Bu kez CNBC çalışanlarına "Oldukça etkileyiciydi, değil mi?" diyen Obama, ardından kameramana yerde yatan kara sineği işaret ederek, "Bak yerde, çekmek ister misin?" diye sordu.
 

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Sinek Avcısı Obama
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.