Netanyahu'dan Erdoğan'a: Yahudi düşmanı diktatör

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ‘devlet terörü' estirmekle suçladığı İsrail Başbakanı Benyamin Netanyahu, Erdoğan için ‘İsrail'e takmış Yahudi düşmanı diktatör' nitelendirmesinde bulundu.

GÜNCEL .
netanyahudan erdoğana: yahudi düşmanı diktatör

Netanyahu, "Yahudi düşmanı Erdoğan tarafından her gün trolling'e maruz kalıyorum" diye konuştu.

Netanyahu, "O (Erdoğan), Kürt köylerinde kadın ve çocukları öldüren ordudan ve maalesef her geçen gün daha fazla diktatörlük çizgileri kazanan devletten farklı olarak ahlaklı ordu ve gerçek demokrasinin ne olduğunu iyi biliyor" diye ekledi.

​He is obsessed with Israel. He knows what a moral army is and he knows what a genuine democracy is, as opposed to an army that massacres women and children in Kurdish villages and a state which, to my regret, is becoming more dictatorial day by day.

​Netanyahu ayrıca, "İsrail'i takıntı yapmış durumda. Ancak burada bir gelişme var. Erdoğan eskiden bana her iki saatte bir saldırırken, şimdi her 6 saatte bir saldırıyor" dedi.

 

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Netanyahu'dan Erdoğan'a: Yahudi düşmanı diktatör
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.