Rektör'den öğrencilere 'formasyon' sözü

KBÜ Rektörü Prof. Dr. Refik Polat, üniversitedeki formasyon eğitimi kontenjanının arttırılmasını isteyen öğrencilerle bir araya gelerek, konunun çözüme kavuşturulması için söz verdi

EĞİTİM .
rektörden öğrencilere formasyon sözü

Karabük Üniversitesi (KBÜ) Rektörü Prof. Dr. Refik Polat, üniversitedeki formasyon eğitimi kontenjanının artırılmasını isteyen öğrencilerle bir araya gelerek, konunun çözüme kavuşturulması için söz verdi. 

Rektör Polat, üniversitedeki formasyon eğitimi kontenjanın arttırılması talebiyle eylem yapan ve konuyla ilgili İl Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileriyle görüşen öğrencileri, rektörlük toplantı salonunda ağırladı. 

Öğrencilerin sorunlarını dinleyen Polat, sorunun kısa sürede çözüleceğini kaydetti. Polat, gazetecilere yaptığı açıklamada, yaklaşık 300 öğrencinin formasyon sorunu yaşadığını söyledi.
 

Bazı konuların kendilerini aştığını dile getiren Polat, "Bunun bizimle ilgili olan kısmını çözdük. Milli Eğitim ile ilgili olan kısmını da onların verdiği sözler çerçevesinde en kısa sürede çözeceğiz. Öğrencilerimizin problemi kalmayacak. Hepsi formasyonun sahibi olacak." diye konuştu. 

ÖğretmenlerHaber

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Rektör'den öğrencilere 'formasyon' sözü
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.