Öğrencileri Mangala Turnuva Heyecanı Sardı

17 Mayıs 2017 tarihinde Kasımpaşa Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek. Beyoğlu ilçesi genelinde düzenlenen turnuvaya 69 okuldan çok sayıda öğrencinin katılması bekleniyor.

EĞİTİM .
öğrencileri mangala turnuva heyecanı sardı

Türkiye’nin yenilikçi ve öncü peynir markası Muratbey’in sosyal sorumluluk projesi kapsamında düzenlediği, “Muratbey Okullararası Türk Zekâ ve Strateji Oyunu Mangala Turnuvası”nın tarihi belli oldu. Pilot bölge seçilen Beyoğlu’ndaki 69 okulun katılacağı turnuva, 17 Mayıs 2017 tarihinde Kasımpaşa Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek. Büyük bir heyecana sahne olması beklenen turnuvada dereceye giren öğrencilere madalya ve hediyeler verilecek.

Eğlenceye Zekâ Kattık

Muratbey Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Erol, peynire zekâ katan Muratbey’in “bu kez eğlenceye zekâ kattık” sloganıyla düzenlediği çocuklara yönelik sosyal sorumluluk projesini Milli Eğitim Bakanlığı’nın da desteklediğini kaydetti. Okullarda yüzlerce öğrencinin mangala turnuva heyecanı yaşadığını kaydeden Erol, şunları söyledi: “Tarihe, Türklerin geliştirdiği Zekâ ve Strateji Oyunu olarak geçen Mangala’yı Milli Eğitim Müdürlüğümüzün onayı ile okullarda öğretip, eğlenceli bir turnuva yapmak için yola çıktık. Okullara mangala hediye ederek, öğretmenlerimizle mangala bilgilendirme ve eğitim semineri gerçekleştirdik. Bundan sonra gerçekleştireceğimiz turnuva da çocuklarımızla buluşacağız. Yeni sosyal projemizi de çocuklarımıza yönelik oluşturduk. Çocuklarımız ve gençlerimiz bizim geleceğimiz, böylelikle geleceğe yatırım yapmış oluyoruz. Okullarda turnuva heyecanı yaşanıyor. Bu da bizi mutlu ediyor. Muratbey Okullararası Mangala Turnuvası’na herkesi bekliyoruz”

Okullarda turnuva heyecanı

Turnuvaya sayılı günlere kala öğrencilerin hazırlıkları da sürüyor. Öğrenciler, turnuvaya Muratbey’in hediye ettiği Mangala oyun setleriyle hazırlanıyor. Turnuvaya 69 okuldan çok sayıda öğrencinin katılması bekleniyor.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Öğrencileri Mangala Turnuva Heyecanı Sardı
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.