2016 İSMEK kayıtları ne zaman başlayacak?

Bu yıl İstanbul’un 38 ilçesinde 235 kurs merkezinde 522 branşta eğitim verecek olan İSMEK’ten eğitim almak isteyen İstanbullular ön kayıt işlemlerini www.ismek.istanbul üzerinden online olarak yapabilecek.

EĞİTİM .
2016 ismek kayıtları ne zaman başlayacak?

İSMEK’in 2016-2017 eğitim dönemi kayıtları 5 Eylül Pazartesi günü başlayacak. Bu yıl İstanbul’un 38 ilçesinde 235 kurs merkezinde 522 branşta eğitim verecek olan İSMEK’ten eğitim almak isteyen İstanbullular ön kayıt işlemlerini www.ismek.istanbul üzerinden online olarak yapabilecek. Öğrencilerin kesin kayıt işlemleri için 30 Eylül Cuma gününe kadar başvurduğu kurs merkezine giderek kimlik fotokopilerini bırakmaları yeterli olacak.

İSMEK Kayıt İçin Yapmanız Gerekenler

İSMEK’in 522 branşından herhangi birine kayıt yaptırmak isteyen adaylar www.ismek.istanbul’da sağ üst köşede yer alan “Kayıt Ol” butonuna tıklayarak ön kayıt işlemlerini gerçekleştirebilecek. Ön kayıt işlemlerini tamamlayan İstanbullular ilgili kurs merkezine giderek kimlik fotokopileri ile şahsen başvurmaları halinde ise kesin kayıtlı öğrenci olarak İSMEK’in 3 Ekim tarihinde başlayacak olan eğitimlerinden faydalanabilecek.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git 2016 İSMEK kayıtları ne zaman başlayacak?
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.