Bayrampaşa Belediyesi’nden engellilere kurs

Bayrampaşa Belediyesi Fizik Tedavi ve Engelliler Rehabilitasyon Merkezi Engellilere yönelik olarak 9 branşta kurs veriyor.

EĞİTİM .
bayrampaşa belediyesi’nden engellilere kurs

Bayrampaşa Belediyesi Fizik Tedavi ve Engelliler Rehabilitasyon Merkezi'nde Engellilere yönelik 2015-2016 Eğitim Dönemi Kursları Başladı.

"Bayrampaşa Belediyesi Fizik Tedavi ve Engelliler Rehabilitasyon Merkezi’nde bir çok branşla birlikte Kur'an-ı Kerim ve Din Eğitimleri kursları da verilmekte. Bayrampaşa Müftülüğü işbirliği ile gerçekleştirilen kursta kursiyerlere Gülşah Bayram ve Arzu Akkuş Özer eğitim vermekte. Braille Alfabesi ile yazılmış Kuran-ı Kerim derslerini vermekte olan Arzu Akkuş Özer kendisini bu konuda yetiştirmiş, engellilere gönül vermiş bir eğitimci. Kur'an-ı Kerim ve Din eğitimi almak isteyen tüm engelli bireyler bu kursa başvurabilir."

Bayrampaşa Belediyesi’nin “ÜCRETSİZ” olarak gerçekleştirdiği kurslara halen kayıtlar devam etmekte. Kurslara kayıt olmak isteyenler: 0212 544 46 54 nolu telefondan daha geniş bilgi alabilirler. 

Adres: Bayrampaşa Belediyesi Fizik Tedavi ve Engelliler Rehabilitasyon Merkezi Yenidoğan Mh.Abdi İpekçi Cd.No:150 Bayrampaşa / İst.

Bayrampaşa Belediyesi Fizik Tedavi ve Engelliler Rehabilitasyon Merkezinde verilen kurslar:

1-Keçe Yapımı

2-Kurdela Nakışı

3-Ebru

4-Resim

5-Ahşap Boyama

6-Alüminyum Kabartma

7-Türk Sanat Musikisi

8-Seramik ve Çini

9-Kur'an-ı Kerim ve Din

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Bayrampaşa Belediyesi’nden engellilere kurs
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.