Yabancılar Doğa ve Bahçeşehir kolejlerindeki hisselerini satıyor

Turkven Doğa Kolejinden, Carlyle ise Bahçeşehir Koleji’ndeki hisselerini satıyor.

EĞİTİM .
yabancılar doğa ve bahçeşehir kolejlerindeki hisselerini satıyor

Özel sermaye fonları Turkven Doğa Koleji’ndeki, Carlyle ise Bahçeşehir Koleji’ndeki hisselerinin satışı için süreç başlattılar.

Konu hakkında bilgi sahibi iki kaynağın Reuters’a verdiği bilgiye göre, Carlyle Bahçeşehir Koleji’ndeki hisselerinin satışı için ilk teklifleri Nisan ayı ortasında alacak.

Konu hakkında bilgi sahibi bir kaynak, “Turkven’in süreci daha ileri aşamada, satışı yakında gerçekleştirebilirler. Carlyle ise daha sürecin başında” dedi.

Turkven ise Doğa Koleji’nin çoğunluk hissesini 2011 yılında satın almıştı. Doğa Koleji’nin ülke genelinde 35 şehirde yaklaşık 55,000 öğrencisi bulunuyor.

Carlyle, Bahçeşehir Koleji’nde Aralık 2011′de hisse alımı yapmıştı. Carlyle’ın son olarak hissesi yüzde 42 seviyesinde bulunuyor. Bahçeşehir’in Türkiye genelinde 69 kampüs, 141 okul ve 25,000′in üzerinde öğrencisi bulunuyor.

Turkven ve Carlyle konu hakkında yorum yapmadı.-Sözcü

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Yabancılar Doğa ve Bahçeşehir kolejlerindeki hisselerini satıyor
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.