Atık Kağıtlardan 400 Bin Defter

Esenler Belediyesi'nce atık kâğıtların geri dönüştürülmesinden elde edilen 400 bin defter, törenle öğrencilere dağıtıldı.

EĞİTİM .
atık kağıtlardan 400 bin defter

Zeynel Yaman’ın haberi

Esenler Belediyesi'nce atık kâğıtların geri dönüştürülmesinden elde edilen 400 bin defter, Esenler protokolü, bazı milletvekilleri ve "İstanbul'un Altınları" dizisi oyuncularının katıldığı bir törenle öğrencilere dağıtıldı. Esenler 50. Yıl Tuna İlköğretim Okulu'nda gerçekleşen törende konuşan Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, "Esenler'de her bir çocuğun 1 yıllık defter ihtiyacını çöpten elde ettik" dedi. Esenler halkına çok teşekkür eden Göksu, "Türkiye' de hanesinde çöpten ayrıştırma yapan tek ilçeyiz. Hayata dair ne varsa ayrıştıran da tek ilçeyiz" diye konuştu. Dizi oyuncularından sanatçı Demet Akbağ da "İstanbul'un en kalabalık ilçesi ve bu kadar genç bir nüfus ve böyle bir çalışkan belediye başkanıyla siz daha çok şey dönüştürürsünüz" dedi. Daha sonra Başkan Göksu, beraberindekilerle sınıflara tek tek girerek, öğrencilere defterlerini dağıttı.

Sabah
 

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Atık Kağıtlardan 400 Bin Defter
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.