Doktora öğrencisine çifte burs

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Yükseköğretim Kurulu (YÖK) 100/2000 bursiyerlerinin Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu’ndan da (TÜBİTAK) para yardımı alabileceklerini müjdeledi.

EĞİTİM .
doktora öğrencisine çifte burs

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Yükseköğretim Kurulu (YÖK) 100/2000 bursiyerlerinin Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu’ndan da (TÜBİTAK) para yardımı alabileceklerini müjdeledi.

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Yükseköğretim Kurulu (YÖK) 100/2000 bursiyerlerinin Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu’ndan da (TÜBİTAK) para yardımı alabileceklerini müjdeledi. Varank, burs miktarını da 4 bin 500 lira olarak açıkladı. Varank, YÖK 100/2000 bursiyerlerinin 12 Temmuz’a kadar TÜBİTAK Bilim İnsanı Destekleme Daire Başkanlığı’nın (BİDEB) başvuru ve izleme sistemi (https://e-bideb.tubitak.gov.tr/) üzerinden ‘2211/A Genel Yurt İçi Doktora Burs Programı’, ‘2211/B Yurt İçi Sosyal Bilimlere Geçiş Doktora Burs Programı’ ve ‘2211/C Yurt İçi Öncelikli Alanlar Doktora Burs Programı’na başvurabileceklerini belirtti.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Doktora öğrencisine çifte burs
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.