MEB'den ders saatleriyle ilgili açıklama

Milli Eğitim Bakanlığı iki ilde pilot uygulama olarak hayata geçirdiği 'Öğretmenlerin Ders Saatleri' modülü ile ilgili yazı yayımladı. Uygulamanın kapsamı genişliyor.

EĞİTİM .
mebden ders saatleriyle ilgili açıklama

Milli Eğitim Bakanlığı,  her eğitim kurumunun bağımsız olarak düzenlediği yönetici ve öğretmenlere ait haftalık ders ve ek saatlerine ilişkin bilgilerin takip edileceği  "Öğretmenlerin Ders Saatleri" modülünü Batman ve Kırıkkale'de pilot olarak uyguladı. Uygulama başarılı olunca genişletilmesine karar verildi. İkinci dönemden itibaren Ankara'da da hayata geçiriliyor. Bakanlık bir yazı yollayarak sisteme gilişkin bilgi verdi. Yazıda şunlar dile getirildi: İldeki resmi ve örgün eğitim kurumlarına ait istenen bilgilerin 13 şubat 2019 tarihine kadar ilgili modüle eksiksiz bir şekilde girilmesinin sağlanarak belirlenen hata,sorun,eksiklik gibi düşüncelerin 15 Şubat 2019 tarihine kadar Personel Genel Müdürlüğüne rapor halinde bildirmesi gerekmektedir." 

 

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git MEB'den ders saatleriyle ilgili açıklama
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.