Boğaziçi Elit İstanbul Özel Ders Merkezi

Boğaziçielit, Türkiye’nin seçkin üniversitelerinde eğitim görmüş, klasik bir ders anlatımından ziyade eğitim koçluğu eşliğinde çalışmalarını sürdüren bay/bayan profesyonel öğretmenlerin eğitim verdiği bir özel ders grubudur…

EĞİTİM .
boğaziçi elit istanbul özel ders merkezi

14 yıllık süreç içerisinde Kurucumuz Bülent Bey’in hem veliler ile ilgisi ve diyalogları hem de öğrenciye özel nokta atışı öğretmenleri tayini eğitim sürecimizi daha başarılı noktalara getirmiş ve uzun süreli birliktelikleri ve referansları da beraberinde getirmiştir.

İstanbul’da kurulan ve kurulmasının ardından önemli sayıda bir gurubu başarıya ulaştıran Boğaziçi Elit öğrencilerin okul eğitimlerinde eksik kaldıkları yerleri tamamlamaları, sınav başarısının artması için önemli bir fırsattır. 

Güvenlik sorununun olduğu büyük bir metropol olan İstanbul’da evinize gönül rahatlığı ile özel ders alabileceğiniz ve yüzlerce referans velileri ile bu konuda sizlere güvence verebilen eğitim kadromuzla tanışabilirsiniz.

Verimli çalışma konusunda tam kapasitede öğrencinin başarı sağlaması hedeflenir. Teorik ve pratik bir arada kullanılan derslerde daha fazla zorlanma olduğu düşünülürse öğrencilerin bu genel yorgunluklarını alacak bir alternatif sistem neredeyse şarttır. Tıpkı İngilizce özel ders almak isteyen bir öğrenci gibi okulda senelerce okutulan ama öğrenilemeyen İngilizcenin farklı bir yöntemle öğretilmesi gerektiği açıkça ortadadır.

Motivasyon Kaynaklarını Belirleme

Öğrencileri başarıya götüren en önemli kaynak motivasyondur. Bir öğrenci ne kadar zeki ve çalışkan olursa olsun, stres seviyesi dengede değilse, onu olumlu şeylerden çok sorun yaratan konular meşgul ediyorsa, başarısızlık gelmesi yüksek ihtimaldir. Sözgelimi Boğaziçi Elit  özel ders grubu da tüm başarıyı oluşturan etkenlerin kaynağına ulaşır ve bunların bütün olduğunu öğrenciye etkili biçimde anlatır. Bu sırada kendini keşfederek, neden başarıyı istediğini ve kendisi için bunun öneminin, alternatiflerinin neler olduğunun anlaşılması hedeflenir.  Her öğrencide onu motive eden güçlü bir kaynak vardır. Bunu keşfetmek ve üzerine çalışmak gerekir.

Hedefe Yönelik Prensipli Çalışma

Bir amaç belirlemek ve buna yönelik rutin bir çalışma yapmak başarıya giden yolda kritik öneme sahiptir. Örneğin matematik özel ders ile hedefiniz eksik konuları tamamlamak, net sayısını artırmak, hızlı soru çözmek, etüt desteği alarak tüm soru tiplerini tanımak ve tam puan çıkarmak olabilir. Bunun için neler gerektiği ne kadar çalışması ne kadar sosyal hayata devam etmesi vs. gerektiği önceden belirlenir. Öğrenci isteklerinin ekili bir planlaması yapılır. Tüm bu süreci başarıyla tamamlamak için İstanbul özel ders grubu en iyi desteği verecektir.

Boğaziçi Mezunu, tecrübeli bay-bayan öğretmenler eşliğinde derslerimiz;

Yabancı dilde eğitim veren özel okulların sayısal derslerinin İngilizce – Almanca – Fransızca – İtalyanca anlatımı

 (Bu okul öğrenci ve velilerine yönelik sayısız başarı referansı)

İlköğretim, ortaöğretim, lise takviye dersleri

LGS (TEOG)- TYT – YKS sınavlarına hazırlık

Yabancı dil sınavları

Özel okul giriş sınavları

Yurtdışı özel okul sınavları

İB / SAT/ AP / ACT dersleri

TOEFL / İELTS / YDS /

Speaking özel ders

Üniversite alan dersleri

İngilizce üniversite hazırlık atlama ve proje çalışmaları

noktalarında özel ders almak istiyorsanız Boğaziçi Elit doğru adres!

Detaylı bilgi ve referanslarımız için lütfen www.bogazicielit.net adresinden bize ulaşın.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Boğaziçi Elit İstanbul Özel Ders Merkezi
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.