Okul saatleriyle ilgili flaş açıklama: Değişiyor

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez "Okul saati illere göre değişebilir" diyerek önemli açıklamalarda bulundu.

EĞİTİM .
okul saatleriyle ilgili flaş açıklama: değişiyor

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez "Okul saati illere göre değişebilir" diyerek önemli açıklamalarda bulundu.  CNN Türk TV'de açıklama yapan Bakan Dönmez, okul saatleriyle ilgili "* Okul saati illere göre değişebilir. Yaz saati uygulamasında 2 yıl önce böyle bir karar almıştık. Bu kararın neden verildiğine dair gerekçe bulamadık. Bizim yapmış olduğumuz çalışmalar, kalıcı yaz saati uygulamasının daha verimli olacağını biliyorduk. Ancak biz bu konuyu İstanbul Teknik Üniversitesine çalışma yaptırdık. Sonuçlar kalıcı yaz saati uygulamasının enerji verimliliği bakımından daha iyi olacağını gördük." dedi. 

Öte yandan Bakan Dönmez, "Bugün gün içerisinde Antalya ve Isparta'da yaşanan doğal felaketler nedeniyle enerji verilemeyen yer kalmayacak." diye konuştu. 

 

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Okul saatleriyle ilgili flaş açıklama: Değişiyor
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.