Sap Kullanıcı ve Danışmanlık Eğitimleri

Sap alanında kullanıcı eğitimleri adı altında; sap fi muhasebe, sap sd satış dağıtım, sap hr insan kaynakları, sap co maliyet muhasebesi, sap pp üretim planlama, sap mm malzeme yönetimi gibi konular üzerinedir.

EĞİTİM .
sap kullanıcı ve danışmanlık eğitimleri

Sap alanında kullanıcı eğitimleri adı altında; sap fi muhasebe, sap sd satış dağıtım, sap hr insan kaynakları, sap co maliyet muhasebesi, sap pp üretim planlama, sap mm malzeme yönetimi gibi konular üzerinedir. Danışmanlık eğitimleri ise; sap fi danışmanlık, sap abap programlama, sap co, sap sd, sap mm gibi eğitimlerdir. Sap akademi bünyesinde verilen tüm eğitimler, sahada deneyim kazanmış, aktif olarak çalışan alanında uzman eğitmenler tarafından verilmektedir. Danışmanlık eğitimleri arasında bulunan abab kursu sap konusunda çözüm geliştirme ve uygulama tekniklerine yönelik üst seviye bir yazılım dili olan abap (Advanced Business Aplication Programming) konusunda 13 modüllük bir eğitim verilir.

 

Sap fi kullanıcı eğitimi ise, finans ve muhasebe alanında bir ERP modülüdür. Eğitimde muhasebe kayıtları ve raporlama hakkında bilgiler verilir. Satıcılar muhasebesi, genel muhasebe, müşteriler muhasebesi, duran varlık muhasebesi gibi alanlarda kayıt oluşumları gösterilerek raporlama öğretilir. Program içeriği 40 ders saati sürecindedir. HR kullanıcı yetiştirme programında ise; personel idaresi, organizasyon ve zaman yönetimi, bordro, işe alım, eğitim yönetimi ve değerlendirme sistemi adı altında 40 saatlik ders süreci verilmektedir. Eğitimlerden faydalanabilmek için Sap akademinin ilgili web sitesi üzerinden iletişim formunu doldurarak hızlı bir şekilde iletişime geçebilirsiniz. İsterseniz sitede yer alan telefon numaralarından arayarak veya e-posta göndererek de eğitimler hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

 Neden Sap Eğitimi Almalıyım?

Günümüzde sap programını kullanarak çalışan birçok şirket bu konuda deneyimli ve uzman kişilerle çalışmaktadır. Sizler de alanında profesyonel hizmet verebilmek ve rakiplerinizin bir adım önüne geçebilmek için sap kursu eğitimine kayıt alabilirsiniz. Özellikle dünya çapına binlerce kullanıcısı bulunan sap, kariyer basamaklarını çıkabilmek ve birçok farklı ülkede çalışabilmek için de mutlaka eğitiminin alınması gereken bir programdır. Sap eğitimi almadan önce, çalışacağınız şirketin ne tür ve hangi alanda sap hizmeti talep ettiğini araştırmanız gerekir. Bu nedenle sap'nin hangi alanında uzmanlaşmak istediğinize karar verip o konuya yoğunlaşmanız oldukça önem taşıyor. Uzmanlaşacağınız alan ve modül hakkında fikir sahibi olmak için Sap akademi ile iletişime geçebilirsiniz. Böylece, size uygun olan eğitim seçimini birlikte yapabilirsiniz. 

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Sap Kullanıcı ve Danışmanlık Eğitimleri
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.