12.Uluslararası MEB Robot Yarışması'nda Vanlı öğrencilerin başarısı

Sivas’ta düzenlenen 12. Uluslararası Meb Robot Yarışmasında robot kategorisinde Van/İpekyolu Bostaniçi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Bilişim Teknolojileri öğrencileri büyük başarılarıyla ilk 16'ya girdiler.

EĞİTİM .
12.uluslararası meb robot yarışmasında vanlı öğrencilerin başarısı

Van/İpekyolu Bostaniçi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Bilişim Teknolojileri öğrencileri Bayram Patır ve Muhammed Ali Haykır danışman öğretmenleri Serkan Ayhan ile bu yıl Sivas’ta düzenlenen 12. Uluslararası Meb Robot Yarışmasında çizgi izleyen robot kategorisinde 496 robot arasında ilk 16’ya girme başarısı gösterdiler. İpekyolu Kaymakamı ve Başkan Vekili Sn. Cemil Öztürk, 12. MEB Uluslararası Robot Yarışmasında ilk 16’ya girme başarısı gösteren öğrencileri, danışman öğretmen Serkan Ayhan’ı ve okul müdürü Mehmet Yağmur’u makamında kabul edip tebriklerini iletti.

Bu projede okul müdürü Mehmet Yağmur’un çok büyük katkıları olduğunu ifade eden danışman öğretmen Serkan Ayhan, ilk defa böyle üyük bir organizasyonda bulunduklarını ve öğrencilerin gayreti ile güzel bir başarı elde ederek Van’ı güzel bir şekilde temsil ettiklerini söyledi.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git 12.Uluslararası MEB Robot Yarışması'nda Vanlı öğrencilerin başarısı
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.