YÖK'ten 'uzaktan öğretim' açıklaması

Saraç, uzaktan öğretim programlarında diplomalarda 'uzaktan öğretim' ibaresinin, önümüzdeki yıldan itibaren bu programlara kaydolan öğrenciler için geçerli olacağını açıkladı.

EĞİTİM .
yökten uzaktan öğretim açıklaması

YÖK Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç, uzaktan öğretim programlarında düzenlenecek diplomalarda 'uzaktan öğretim' ibaresinin, 2017-2018 eğitim öğretim yılından itibaren bu programlara kaydolan öğrenciler için geçerli olacağını bildirdi.

Saraç, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, uzaktan öğretim programlarında düzenlenecek diplomalarda 'uzaktan öğretim' ibaresinin yer almasına ilişkin karar aldıklarını belirtti.

Yekta Saraç, 'Almış olduğumuz kararın hangi tarihten itibaren uygulanması konusunda tereddütler oluştuğu görülmüştür. Bu kararın 2017-2018 tarihinden itibaren uzaktan eğitim programlarına kaydolan öğrenciler için geçerli olduğunu ifade etmek isterim.' açıklamasında bulundu.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git YÖK'ten 'uzaktan öğretim' açıklaması
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.