Bayrampaşa’da coşkulu öğretmenler günü kutlaması

Bayrampaşa Belediyesi, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla yetiştirdikleri genç nesillerle Türkiye’nin geleceğini inşa eden öğretmenlerin onuruna özel bir program düzenledi.

EĞİTİM .
bayrampaşa’da coşkulu öğretmenler günü kutlaması

Bayrampaşa Belediyesi, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla ilçede hizmet veren öğretmenler için Timaş Topkapı Labella Salon’da yemekli bir program düzenledi. Programın yapıldığı salona gelen Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, öğretmenlerin oturduğu masaları tek tek dolaşarak onların taleplerini dinledi. Protokol konuşmaları ile başlayan program, yemek ikramı ile devam etti. Ardından TRT Halk Müziği sanatçısı Elvan Sevim’in sahneye çıkarak türkülerini öğretmenler için seslendirdi.

“ÖĞRETMENLER ANNE-BABA KADAR DEĞERLİDİR”
Programda konuşan Başkan Aydıner, öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladı. Aydıner, “Öğretmenler hayatımızın ayrılmaz birer parçasıdır. Edirne’den Kars’a kadar yurdumuzun en ücra köşesinde her coğrafya da zor şartlar içerisinde görevini özveri ile yerine getiren öğretmenlerimiz her türlü övgüyü hak ediyorlar. Bizim Kültür ve medeniyetimizde öğretmenler anne ve babalar kadar değerlidir. Onlar kadar aziz sayılmaktadırlar. Programımızı katılarak bizleri onurlandıran öğretmenlerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Kendileri için özel bir program düzenlenmesinden oldukça memnun olan öğretmenler de “Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner’e ve ekibine teşekkürlerimizi sunuyoruz” diyerek duygularını dile getirdi.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Bayrampaşa’da coşkulu öğretmenler günü kutlaması
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.