Bayr-AK’tan öğrencilere afet eğitimi

Bayrampaşa Belediyesi Arama Kurtarma Ekibi (BAYR-AK), ilçedeki okullarda öğrencilere afetlere hazırlık ve afet sonrası yapılacaklar konusunda eğitim veriyor.

EĞİTİM .
bayr-ak’tan öğrencilere afet eğitimi

BAYR-AK, Bayrampaşa’daki okullarda öğrencileri eğitimler yoluyla afetlerle ilgili bilgilendirmeye devam ediyor. Öğrencilere temel yangın eğitiminin yanı sıra doğal ve doğal olmayan afetlere hazırlık, afet anında ve sonrasında yapılması gerekenler tüm detaylarıyla anlatılıyor. Teorik eğitimler zaman zaman uygulamalı eğitimlerle de destekleniyor.

Bayrampaşa Saraybosna Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Atatürk İmam Hatip Ortaokulu, Fetihtepe Ortaokulu, Hürriyet İmam Hatip Ortaokulu, Hüseyin Bürge Anadolu Lisesi, Mustafa Itri Ortaokulu, Prof. Muharrem Ergin Ortaokulu, Sabit Büyükbayrak Çok Programlı Anadolu Lisesi, Saraybosna Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Suat Terimer Anadolu Lisesi, Bayrampaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi BAYR-AK’ın şuana kadar eğitim verdiği okullar arasında yer alıyor.

Aynı eğitimler Bayrampaşa’daki diğer okullarda da verilecek.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Bayr-AK’tan öğrencilere afet eğitimi
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.