İngiltere'yi karıştıran karar! Prens ilan etti!

İngiltere Buckingham Sarayı'nda yapılan bir 'acil' toplantı haberi ortalığı birbirine kattı. Resmi açıklamada 'saray çalışanlarının toplantıya çağrıldığı' söylendi ama sosyal medya kullanıcıları bunun bir oyalama olduğunu düşünüyor. Daha sonra düşen son dakika haberlerine göre Prens Philip'in tüm Kraliyet görevlerinden çekildiği ilan edildi.

DÜNYA .
 ingiltereyi karıştıran karar! prens ilan etti!

Kraliyet ailesinin Londra'daki resmi ikametgahı olan Buckingham Sarayı'ndan sızan bir 'acil toplantı' haberi İngiltere'yi karıştırdı.

Buckingham Sarayı'ndan AP haber ajansına yapılan resmi açıklamada, "Kraliyet çalışanları toplantı için çağrıldı. Endişe edilecek bir şey yok" dendi.

Twitter'da endişeye yol açan habere tepkiler büyüdü. Kullanıcılar BBC'nin bunu neden yayınlamadığını sorarak bunun bir oyalama olduğunu söylediler. 

Resmi açıklama Daily Mail'in Kraliyet çalışanlarına alışılmadık toplantı haberi sonrasında geldi. Haber 91 yaşındaki Kraliçe II. Elizabeth ile 95 yaşındaki eşi Prens Philip'in sağlığı ile ilgili dedikodulara yol açtı.

Daha sonra gelen bir son dakika haberine göre, toplantının nedeninin Prens Philip olduğu açıklandı. Buckhingam Sarayı'ndan yapılan açıklamada Kraliçe Elizabeth'in ise yükümlülüklerini yerine getirmeye devam edeceği bildirildi.

EMEKLİLİĞİNİ İLAN ETTİ

Edinburgh Dükü Prens Philip, gizli acil durum toplantısının ardından tüm kraliyet görevlerinden çekileceğini bildirdi.-Vatan

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git İngiltere'yi karıştıran karar! Prens ilan etti!
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.