Almanya'dan Bekir Bozdağ açıklaması

Almanya Dışişleri Bakanlığı, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın konuşmasının iptal edilmesine dair açıklamada bulunarak, "Almanya'nın Türkiye ile diyaloğu sürdürmek için her şeyi yapacağını" söyledi.

DÜNYA .
almanyadan bekir bozdağ açıklaması

Almanya Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın konuşmasının iptal kararına federal hükümetin dahil olmadığını söyledi.Reuters'ın haberine göre, bakanlık sözcüsü, söz konusu kararın, yerel düzeyde alındığını belirtti.

Federal hükümetin bu kararda dahli olmadığını savunan sözcü, "Almanya'nın Türkiye ile diyaloğu sürdürmek için her şeyi yapacağını" söyledi.

DİPLOMATİK KRİZ ÇIKARAN SKANDAL KARAR

Almanya’da, Stuttgart yakınlarındaki Gaggenau Belediyesi dün Adalet Bakanı Bozdağ’ın konuşma yapmasına saatler kala toplantı iznini iptal etmişti. Belediye, Festhalle Bad Rotenfels salonunda yapılacak toplantıyı iptal etme kararına gerekçe olarak, etkinliğe çok büyük bir kalabalık gelecek olmasını ve salonun hem otopark kapasitesinin hem de girişinin yeterli olmamasını göstermişti.-Karar

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Almanya'dan Bekir Bozdağ açıklaması
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.