Ladin'in Yerini 2008'de Söylemiş

CNN’nin dünyaca ünlü muhabiri Christiane Amanpour’un 2008 yılında bir televizyon programında Bin Ladin’in yerini söylediği ortaya çıktı.

DÜNYA .
ladinin yerini 2008de söylemiş

Cemal Demir'in haberi

Amerikan kablo televizyonu HBO'da yayınlanan ve Bill Mahler’in sunduğu ‘’Real Time with Bill Maher’’ adlı programın, 2008 yılı Ekim ayında, yani daha Bush’un başkanlığı sürerken konuğu olan Amanpour, ‘’Amerikan istihbaratından ve oldukça fazla şey bilen bir kadın’’ olarak bahsettiği kaynağının kendisine Bİn Ladin’in Pakistan’da bir villada yaşadığını söylediğini belirtiyor. Sunucu Bill Mahler’in, ‘’Villa Cabo’da mı?’’ şakasına aldırmadan bilgisini tekrarlayan Amanpour, ‘’Pakistan içinde güzel rahat bir villa. Pakistan’da, mağarada falan değil.’’ diye konuşuyor.
 
Program hakkında yorumda bulunan bazı analistler, Amanpour’un bu şok edici tespitinin yanı sıra, daha detaylı ve somut bilgilere sahip olduğunun göründüğünü ancak programın sunucusu Bill Mahler’in araya girerek Sarah Palin hakkında şaka yapması ve Garry Shandling’in şakaları nedeniyle sözlerini tamamlayamadığı görüldüğüne işaret ediyor.  

Haber 7

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Ladin'in Yerini 2008'de Söylemiş
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.