Vahşeti Reklam Yaptılar!..

Bir İsrailli’nin Subaru marka aracıyla Kudüs’ün Silvan beldesinde bir çocuğa çarpma anının görüntüsü Facebook’ta reklam yapıldı.

DÜNYA .
vahşeti reklam yaptılar!..

İngilizce ve İbranice yayın yapan “subaru” sitesi facebook’ta yayınladığı araba reklamına, Subaru marka aracıyla Kudüs’ün Silvan beldesinde bir çocuğa çarpma anının görüntüsünü koydu.

Siteye konan fotoğrafın hemen üstüne İbranice “Seni kim durdurabilir ki?” yazılması dikkat çekti.
Hatırlanacağı üzerine olay Ekim 2010 tarihinde Silvan beldesinde işgal askerlerinin Filistinlilere ait evleri yıkmalarını engellemeye çalışan Filistinli gençlerle işgalciler arasında çıkan çatışmada meydana gelmişti. Olay yerinde bulunan aşırı sağcı Elad Derneği müdürü aracını Filistinlilerin üzerine sürmüş, olayda bir çocuk yaralanmıştı. Olay üzerine aşırı sağcı Elad Derneği müdürünün ifadesini alan işgal polisi, bu kişinin hayatı tehlikeye girdiği için bunu zorunlu olarak yaptığını savunarak serbest bırakmıştı.

Filistin Enformasyon Merkezi 
 

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Vahşeti Reklam Yaptılar!..
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.