Hayvanat bahçesinde jaguar saldırısına uğrayan kadın: Selfie çekmeye çalışmıyordum

ABD’nin Arizona eyaletindeki bir hayvanat bahçesinde selfie çekerken jaguarın saldırısına uğradığı belirtilen kadın olayla ilgili açıklama yaptı. İsmi Leanne olarak açıklanan kadın, olay sırasında selfie çekmeye çalışmadığını söyledi.

DÜNYA .
hayvanat bahçesinde jaguar saldırısına uğrayan kadın: selfie çekmeye çalışmıyordum

Arizona'daki 'Vahşi Yaşam Dünyası' hayvanat bahçesinde saldırıya uğrayan ve yaralanan kadın olayın ardından yaptığı açıklamada medyadaki haberlerin gerçeği yansıtmadığını vurguladı ve "Bariyerleri geçmedim. Selfie çekmeye de çalışmıyordum" dedi.

 

"Eğer selfie çekerken saldırıya uğramış olsaydım, muhtemelen yaralarım vücudumun daha farklı yerlerinde olurdu" diyen Leanne, yalnızca bariyere yaslandığını belirtti.

 

Leanne, jaguarın bariyeri aşarak kendisine ulaşabileceğini tahmin edemediğini ve gelecekte oluşabilecek kazaların önlenmesi için jaguarın kafesinin atrafındaki bariyerlerin daha geriye çekilmesi gerektiğini söyledi. 

Hayvanat bahçesinden yapılan açıklamada ise Leanne'nin kendilerinden özür dilediği belirtildi.

Söz konusu özrün selfie çektiği için olmadığını belirten Leanne, "Yalnızca yaşanan kaza nedeniyle medyada haklarında çıkan kötü haberler için özür diledim" dedi.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Hayvanat bahçesinde jaguar saldırısına uğrayan kadın: Selfie çekmeye çalışmıyordum
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.