Erdoğanun Piyanist Fazıl Sayın Konserine Gitmesi Sosyal Medyayı İkiye Böldü

Fazıl Sayın annesinin ölümünün ardından kendisini arayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğanı konserine davet etti. Sayın bu davetine olumlu cevap veren Erdoğan, sanatçının dün gece Ankarada gerçekleşen Truva Sonatı konserine katıldı. Erdoğanın bu katılımı sosyal medyayı ikiye böldü. Bir taraf Saya karşı linç kampanyası başlatırken, diğer taraf ise Saya destek verdi.

DÜNYA .
erdoğanun piyanist fazıl sayın konserine gitmesi sosyal medyayı ikiye böldü

 

Fazıl Say'ın annesinin ölümünün ardından kendisini arayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı konserine davet etti. Say'ın bu davetine olumlu cevap veren Erdoğan, sanatçının dün gece Ankara'da gerçekleşen Truva Sonatı konserine katıldı. Erdoğan'ın bu katılımı sosyal medyayı ikiye böldü. Bir taraf Say'a karşı linç kampanyası başlatırken, diğer taraf ise Say'a destek verdi.

SAY'A HEDİYE VERDİ

Erdoğan, Fazıl Say'ın davetiyle "Truva Sonatı" konserine eşi Emine Erdoğan ile beraber katıldı. Say, Erdoğan'a katılımı nedeniyle teşekkür etti. Konserin ardından sahneye çıkan Erdoğan, yaptığı kısa konuşmanın ardından Say'a Aşık Veysel'in Benim Sadık Yarim Kara Topraktır plağını hediye etti.

LİNÇ VE TARTIŞMA

Bu konserin ardından Twitter'da çok sayıda tweet aldı. Bazı kullanıcılar Say'ın davetini ve Erdoğan'ın katılımı önemli bulurken, bazı kullanıcılar da Say'ın davetini sert bir dille eleştirdi.

Kaynak:Haberler.com

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Erdoğanun Piyanist Fazıl Sayın Konserine Gitmesi Sosyal Medyayı İkiye Böldü
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.