'Parmak kalp' yapmaya çalışan Kuzey Kore lideri Kim: Ben pek beceremiyorum

Güney Kore'deki 'parmak kalp' çılgınlığı Kuzey Kore'ye ulaştı. Kuzey Kore lideri Kim Jong-un'un Güney Kore Devlet Başkanı Moon Jae-in'le birlikte Kuzey Kore'deki Paekdu Dağı'nda fotoğraf çektirirken 'parmak kalp' el hareketin iyapmaya çalıştıüı ve 'Ben pek beceremiyorum" dediği açıklandı.

DÜNYA .
parmak kalp yapmaya çalışan kuzey kore lideri kim: ben pek beceremiyorum

Kuzey Kore lideri Kim, Güney Kore Devlet Başkanı Moon Jae-in'le birlikte Paekdu Dağı'nın zirvesinde kameralara poz verirken Güney Kore'nin en popüler fotoğraf pozu olan 'parmak kalp' işaretini denedi.

Söz konusu el hareketi baş parmak ile işaret parmağının çaprazlamasına birleştirilerek bir kalp şekli alması ile yapılıyor. 

 

 

​Kuzey Kore liderinin el hareketini denediğini Güney Kore Devlet Başkanlığı Sözcüsü Kim Eui-kyeom açıkladı.

 

Sözcü Kuzey Kore liderinin dağın zirvesindeki 'Cennet Gölü'nde eşi Ri Sol-ju ile poz verirken hareketi denediğini, beceremeyince sözcüye yaklaşarak "Bunu nasıl yapıyorsunuz? Ben doğru şekli yapmayı pek beceremiyorum" dediğini aktardı.

Sözcü Kim'in nihayetinde 'parmak kalp' hareketini yapmayı becerdiğini ve eşi Ri'nin de elini Kim'in elinin altında tutarak sanki kalbi tutarmışçasına poz verdiğini aktardı.

'​Parmak kalp' hareketi Güney Kore'de son yıllarda en popüler fotoğraf pozu haline geldi. Aralarında BTS grubunun da olduğu çok sayıda şarkıcı, aktör ve aktris 'parmak kalp' hareketini kullanıyor. Sputnik

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git 'Parmak kalp' yapmaya çalışan Kuzey Kore lideri Kim: Ben pek beceremiyorum
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.