Patlama sonrası İngiltere bu Tweet'in peşine düştü

İngiltere'de yaşanan terör saldırısı öncesi atılan bir Tweet ortalığı karıştırdı. Twiter'da Owys663 adlı kullanıcı tarafından "DEAŞ" etiketiyle "Tehdidimizi unuttunuz mu? Bu adil bir terör" paylaşımın yapıldı.

DÜNYA .
patlama sonrası ingiltere bu tweetin peşine düştü

İngiltere'nin  Manchester kentinde bir Ariana Grande konserinin bitiminde yaşanan, 22 kişinin öldüğü patlamanın terör saldırısı olabileceği şüpheleri üzerine polis sosyal medyayı da didik didik ediyor. İngiliz basınına yansıyan bilgilere göre dün akşam atılan tehdit içerikli bir tweet, patlamanın bir DEAŞ saldırısı olabileceği şüphesini doğurdu.

"TEHDİDİMİ UNUTTUNUZ MU? BU ADİL BİR TERÖR"

Owys663 ( Üveys) adlı  Twitter kullanıcısı akşam 6.32'de attığı tweet'te, konserin yapıldığı " Manchester Arena" etiketini "DEAŞ" etiketiyle birlikte kullanıp "Tehdidimizi unuttunuz mu? Bu adil bir terör" ifadesini kullandı.

Patlama

İNGİLTERE DAHA ÖNCE DE DEAŞ'IN TEHDİTLERİNE HEDEF OLMUŞTU

Suriye'deki DEAŞ karşıtı uluslararası koalisyonun üyesi olan  İngiltere, daha önce birkaç kez terör örgütünün tehditlerine hedef olmuştu.

22 MART'TAKİ DEAŞ SALDIRISINDA 6 KİŞİ ÖLMÜŞTÜ

22 Mart 2017'de başkent  Londra'da yaşanan terör saldırısında bir DEAŞ sempatizanı aracını insanların içine sürerek 6 kişinin ölümüne neden olmuş, ardından bir polisi bıçaklamaya çalışırken vurularak etkisiz hale getirilmişti.- Yeniakit

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Patlama sonrası İngiltere bu Tweet'in peşine düştü
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.