Bu da İngiltere'nin paralel devleti

The Independent: Mason locasının uzun zamandır polis ve yargıya sızararak adalet sistemine üyelerini soktuğundan şüphe ediliyordu.

DÜNYA .
bu da ingilterenin paralel devleti

İngiltere’nin yargı ve emniyet sistemine organize suç örgütlerinin Mason locaları aracılığıyla sızdığı iddia edildi.

Star'ın İngiliz gazetesi Independent’ın özel haberine dayandırarak verdiği habere göre, yeraltı örgütleri Mason bağlantılarını kullanarak İngiliz Polis Teşkilatı Scotland Yard’a “görevini suistimal eden” yetkililerin konuşlanmasına sebep oldu. 2002 tarihli bir emniyet raporuna dayanan habere göre, polis bu teşkilatlanmayı adını Roma İmparatorluğu’nun ikinci imparatorundan alan Tiberius Operasyonu’yla açığa çıkardı. Independent, 2008 yılında yayınladığı bir emnniyet raporunda da Masonların polislere sızma girişimlerinin açıklandığını vurguladı.

Gazete, “Mason locasının uzun zamandır polis ve yargıya sızararak adalet sistemine üyelerini soktuğundan şüphe ediliyordu, ancak bunlar hep komplo teorisi olarak görüldü ve göz ardı edildi” ifadesini kullandı.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Bu da İngiltere'nin paralel devleti
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.