Dünyanın En Atletik Lideri

Balık tutan, ayı avlayan, formula 1 aracı ile hız yapan Rusya Başbakanı, bu kez buz hokeyi performansıyla profesyonellere taş çıkardı.

DÜNYA .
dünyanın en atletik lideri

2012 Başkanlık seçimlerinde Kremlin’e dönüşü tartışılan Rusya Başbakanı Vladimir Putin, son günlerde öğrendiği buz hokeyi ile gençlerin karşısında şov yaptı. Acemi olmasına rağmen profesyonellere taş çıkaran Putin, buz hokeyinde de başarılı olduğunu gösterdi.

Penza ve Çelyabinsk kentlerinin genç takımlarının resmi olmayan karşılaşmasında Lujniki stadında piste çıkan Rusya Başbakanı yeni bir şovla gündeme gelmeyi başardı. Balık tutan, ayı avlayan, formula 1 aracı ile hız yapan Rusya başbakanı performanslarına bir yenisini daha eklemiş oldu.

Şubat 2010’da Rus sporculara buz hokeyi öğreneceği konusunda söz veren Putin, böylece sözünü de yerine getirmiş oldu.

Putin "Çok dinamik bir spor dalı... Bir miktar dağ kayağını andırıyor" değerlendirmesinde bulundu. Putin, oyunda 1 puan almayı da başardı.

Putin’den İktidar Partisine Liste Uyarısı
Putin, iktidar partisi Birleşik Rusya yöneticilerine aralık ayında yapılacak parlamento seçimleri ile ilgili uyarılarda bulundu.

Sadece parti yönetiminin değil de, halkın da isteklerini dikkate alarak Duma seçimleri için listelerin oluşturmalarını isteyen Putin, "Yeni, halkın sorunları ile ilgili ve onların çözümü konusunda istekli olan adaylar listede olmalı" tavsiyesinde bulundu.

Putin, parti yönetiminden 2012’de Kremlin’e kimin oturacağına yoğunlaşmak yerine Duma seçimleri ile ilgilenmelerini istedi.

Birleşik Rusya yönetimi, önceki gün yaptığı değerlendirmede, parti olarak Putin’i Kremlin’de görmek istediklerini açıklamıştı.

TRT Haber
 

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Dünyanın En Atletik Lideri
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.