Ronaldo'dan DNA örneği talep edildi

Amerikan polisi, tecavüzle suçlanan yıldız futbolcu Cristiano Ronaldo'nun DNA örneğini istedi.

DÜNYA .
ronaldodan dna örneği talep edildi

Las Vegas polisi, 2009'da bir otelde Kathryn Mayorga isimli bir kadına tecavüzle suçlanan Juventus'un yıldız forveti C. Ronaldo'nun DNA örneklerini İtalyan mahkemesinden talep ederken konuyla ilgili Juventus'un avukatlarından 33 yaşındaki Peter S. Christiansen, bunun 'son derece normal' olduğunu prosedür gereği yapıldığını belirterek haberi doğruladı.

RONALDO NEYLE SUÇLANIYOR?

Eski manken ve öğretmen olan ABD'li Kathryn Mayorga, Portekizli yıldız ismin 13 Haziran 2009'da bir otel odasında kendisine tecavüz ettiğini iddia etmiş ve geçtiğimiz Eylül ayında Nevada mahkemesinde dava açtı.

Kathryn Mayorga, Ronaldo'nun kendisine sus payı için bir anlaşmaya zorladığını da iddia etmiş ve anlaşmayı ihlal etmesi halinde 375 bin dolar ödemek durumunda kalacağını da belirtmişti.

YILDIZ FUTBOLCU İDDİLARI REDDEDİYOR

İddiaların ardından Juventus'un forveti sosyal medya üzerinden bir canlı yayın başlatmış ve hakkında çıkan tecavüz haberinin sahte olduğunu ifade etmiş ve "Benim adımı kullanarak kendi reklamlarını yapmak istiyorlar, bu normal bir şey" diye konuşmuştu.

Öte yandan, 2009'da yaşanan olayın bir tecavüz değil, Kathryn Mayorga'nın rızasıyla yaşandığını savunan 33 yaşındaki futbolcu hayranlarından haberlere itibar etmemelerini istemişti.

Portekizli yıldızın üçü taşıyıcı anneden dört çocuğu var ve 2016 yılından beri Georgina Rodriguez ile birlikte.

Kaynak: NTV

 

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Ronaldo'dan DNA örneği talep edildi
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.