Orhan Narin Kimdir?

Şu an Ak Parti Fatih İlçe Başkanlığını Yürüten Orhan Narin Kimdir?

DÜNYA .
orhan narin kimdir?

Orhan Narin, 1966 senesinde Kastamonu'nun Seydiler ilçesinde doğmuştur. Lise eğitimini İstanbul Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde tamamladıktan sonra Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesini bitirmiştir.

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren aile şirketinin yönetim kurulu başkanıdır. Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında yönetici ve üye olarak görevlerde bulunmuştur.

AK Parti Fatih ilçe teşkilatı kurucuları arasında yer almıştır. 2004- 2009-2014 yılları arasında Fatih Belediyesi Meclis Üyesi seçilmiş, halen bu görevine devam etmektedir. Bu sürede daimi encümen üyeliği ve çeşitli komisyonlarda görev almıştır.  Bütçe komisyonu başkanlığı, kültür ve tarihi eser komisyonu başkanlığı ile denetim komisyonu başkanlığı görevlerinin yanı sıra Fatih Belediyesi Meclis Başkan Vekilliğini de sürdürmektedir. Orta derecede İngilizce bilen Orhan Narin,  evli ve üç çocuk babasıdır.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Orhan Narin Kimdir?
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.