Acun, Kıbrıs'ta futbol takımı mı satın alıyor?

Acun Ilıcalı, Survivor yarışması sayesinde tanıtımına büyük katkı sağladığı KKTC'den bir futbol kulübünü satın almaya karar verdi.

DÜNYA .
 acun, kıbrısta futbol takımı mı satın alıyor?

Acun Ilıcalı, Survivor yarışması sayesinde tanıtımına büyük katkı sağladığı KKTC'den bir futbol kulübüne talip olduğu iddiası gündeme bomba gibi düştü. TV8'de yayınlanan ve bir Acun Ilıcalı klasiği olan 'Survivor'ın finali bu yıl da Kıbrıs'ta yapılacak. Bafra bölgesinde 'Kaya Artemis Otel'de 2 Temmuz'da yapılacak final öncesinde Ada'da heyecan yaşanıyor diyebiliriz. Survivor dönemi, hem Kıbrıs Türk halkı hem de Türkiye'den binlerce misafir Kaya Artemis'e akın ediyor.

KIBRIS'IN GERÇEK YÜZÜ ORTAYA ÇIKTI

Bir anlamda Acun Ilıcalı, Survivor'la 'turizm hareketi' başlatıyor. Acun Ilıcalı, 'bazı' ünlü isimlerin aksine Kıbrıs'ın gerçek yüzünü ortaya koyuyor. Kumar, eğlenceden farklı olarak, Kıbrıs'ın tanıtımına büyük bir hizmet veriyor. KKTC Turizm Bakanlığı'nın bir yıl boyunca yapmakta zorlandığı reklamı, bir hafta gibi kısa bir sürede yapıyor Acun Ilıcalı.

FUTBOL TAKIMI SATIN ALIYOR İDDİASI

Öte yandan futbola olan merakı ile tanınan Acun Ilıcalı'nın KKTC'den bir kulübü yakın takibe aldığı ve gerekli şartların oluşması durumunda satın alabileceği konuşuluyor. Hatırlanacağı üzere Kıbrıs liglerinde futbolcuların Türkiye takımlarına bedelsiz olarak gitmelerinin engellenmesi için 45 gün içerisinde önlem alınmadığı takdirde, Kıbrıs liglerinde mücadele eden takımlar Güney Kıbrıs Rum Kesimi Futbol Federasyonu'na (KOP) üyelik başvurusu yapma kararı aldı. (sondakika)

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Acun, Kıbrıs'ta futbol takımı mı satın alıyor?
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.