Samsung'un yeni telefonu Galaxy F, gelmiş geçmiş en pahalı telefon olabilir

Akıllı telefon dünyasında yeni bir akım başlatması beklenen katlanabilir telefon Samsung Galaxy F'in Türkiye'de beklenen satış fiyatı, hiç de iç açıcı görünmüyor.

BİLİM-TEKNOLOJİ .
samsungun yeni telefonu galaxy f, gelmiş geçmiş en pahalı telefon olabilir

Samsung'un katlanabilir akıllı telefonu Galaxy F'in eli kulağında. Çok kısa bir süre içerisinde duyurulması beklenen ve açıldığında 7 inçlik bir tablete dönüşecek olan telefonun fiyatı da büyük bir merakla bekleniyor.

Webtekno'nun haberine göre, telefonun fiyatı pek de iç açıcı olmayacak. Samsung'un İngiltere departmanlarının birinde çalışan gizli bir görevliden alınan bilgiye göre, telefonun 1.500 ile 2.000 pound arasında olması bekleniyor. Ülkemizdeki vergileri işin içine hiç katmadan, günlük kur üzerinden bu tutar 10.000 — 15.000 TL civarı bir fiyata tekabül ediyor.

Samsung'un ilk etapta sadece 1 milyon civarı bir cihaz stoku ile piyasada olacağı bilgisiyle birleşince, bu fiyat bilgisinin doğru olma olasılığı da artıyor. Akıllı telefonların altın kaplama türevi özel versiyonlarını bir kenara bırakırsak gelmiş geçmiş en pahalı akıllı telefon bizleri bekliyor olabilir.

 

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Samsung'un yeni telefonu Galaxy F, gelmiş geçmiş en pahalı telefon olabilir
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.