Samsung’dan video çözümlü dev soru bankası

Samsung’un yeni uygulaması SSınav’dan video çözümlü dev soru bankası

BİLİM-TEKNOLOJİ .
samsung’dan video çözümlü dev soru bankası

Samsung Electronics, özel olarak geliştirilen ’SSınav’ adlı uygulamasıyla, öğrencilerin sınavlara daha etkin bir şekilde hazırlanmalarına yardımcı oluyor. Samsung Galaxy Apps Marketten indirilebilen ve özellikle YGS, LYS ve TEOG hazırlık soruları ile çözümlerine ilişkin videoları içeren online uygulamaya, 3 aylık ücretsiz erişilebilecek.

Eğitim odaklı sosyal sorumluluk çalışmalarıyla öne çıkan Samsung Electronics, yeni uygulaması SSınav ile eğitime verdiği desteği sürdürüyor.

Samsung Electronics, Samsung tablet ve telefonlara özel olarak geliştirilen ’SSınav’ adlı uygulamayla, öğrencilerin sınavlara daha etkin bir şekilde hazırlanmalarına yardımcı oluyor. Kullanıcılar, Samsung telefon ve tabletlerde gömülü ya da Galaxy Apps marketten indirilebilecek olan bu uygulamayla, Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı (YGS), Lisans Yerleştirme Sınavı (LYS) ve Temel eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sınavı’nı (TEOG) kapsayan 25.000’den fazla soruya ve videolu cevaplarına erişebilecekler.

3 ay süresince tüm soruların yanı sıra soruların çözümlerine ilişkin videolara da bedelsiz erişebilecek olan kullanıcılar, 3 aylık sürenin bitiminde aylık sadece 4 TL’lik bir üyelik bedeliyle online uygulamadan faydalanmaya devam edebilecekler.

Samsung’un yeni uygulaması ‘SSınav’, 13 Mart’ta YGS, 27-28 Nisan tarihlerinde TEOG ve 18-26 Haziran tarihlerinde LYS olmak üzere bu yıl gerçekleştirilecek sınavlara hazırlanmak isteyenler için kullanıma hazır.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Samsung’dan video çözümlü dev soru bankası
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.