Adidas yeni bir akıllı top yaptı

Adidas’ın Bluetooth ve mobil uygulama destekli akıllı topu micoach Smart Ball, entegre algılayıcıları ile penaltı, şut, serbest vuruş, korner, uzun pas ve kaleci vuruşları için geliştirildi.

BİLİM-TEKNOLOJİ .
adidas yeni bir akıllı top yaptı

iPhone ve iPad uyumlu Adidas miCoach Smart Ball uygulamasında şutun şiddeti, topun gidiş ve dönüş yörüngesinin yanı sıra etki noktalarına ait bilgiler yer alıyor. Bu veriler, eğitici yönlendirmeler ile oyuncuların vuruşlarının kuvvetlenmesini ve tekniklerinin gelişmesini sağlıyor.

miCoach Smart Ball uygulaması, oyuncuların vuruş becerilerini artırmaları ve ‘knuckle ball’ vuruşu gibi ileri seviye vuruş tekniklerine ulaşmaları için antrenman programları sunuyor. “Challenge yourself” bölümünde, topa belirli bir hızda vurma, duvar etrafında falso verme veya profesyonel seviyede duran top vuruşu yapma gibi hedefler yer alıyor. Ayrıca “record book” bölümü ile tüm vuruşlar kayıt altında tutuluyor ve gelişim izlenebiliyor.

Adidas Kıdemli Teknoloji Direktörü Christian DiBenedetto konu hakkında şunları söyledi: “Futbolseverlere miCoach Smart Ball gibi bir ürünü sunmaktan gurur duyuyoruz. Akıllı top konseptini ilk tanıttığımızda çok yoğun ilgiyle karşılaşmıştık. Amatör ve profesyonel oyunculardan gelen geri bildirimler de oldukça olumlu. Oyuncuların eğitici futbol topuyla antrenman yapmak istediklerini gördük. Akıllı top, sporcuların performanslarını geliştirmelerine yardımcı olmak için tasarladığımız teknolojilere en iyi örneklerden birini teşkil ediyor.”

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Adidas yeni bir akıllı top yaptı
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.