Lüks Otomobiller Kapışıldı

Bursa 7. Otomobil, Ticari Araçlar, Motosiklet, Bisiklet ve Aksesuarları Fuarı'nda (Bursa Oto Show Fuarı) lüks araçlar büyük talep aldı.

BİLİM-TEKNOLOJİ .
lüks otomobiller kapışıldı

ÜYAP Bursa Fuarcılık Anonim Şirketince, Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde 11 Nisanda açılan Bursa Oto Show Fuarı, dün sona erdi.

Birçok otomobil firmasının Türkiye ve Bursa lansmanlarını yaptığı, özel donanımlı araçlarını tanıttığı fuara, 21 otomobil ve 50 aksesuar firması katıldı.

FUARDAN KARELER İÇİN TIKLAYIN!..

Firmaların önemli satış rakamlarına ulaştığı fuarda lüks araçlar da büyük talep aldı. Fiyatları yüz binlerle ifade edilen otomobiller alıcı buldu.

Mercedes, fuar kapsamında fiyatları 100 bin avronun üzerinde olan otomobillerden 6 adet satarken, 750 bin liralık ''Martı Kanat'' olarak isimlendirilen SLS AMG modeline de önemli teklifler aldı. Firmanın, bu aracın satışıyla ilgili görüşmelerini sürdürdüğü öğrenildi.

BMW yetkilileri ise fuar kapsamında yeni müşterilere ulaştıklarını belirterek, ''Showroomda bir haftada yapılacak işi fuarda 2 günde gerçekleştirdik. Fiyatları 38 bin ile 200 bin avro arasında değişen araçlarımızdan 30'a yakın adette sattık. Fuarda görüştüğümüz birçok kişi de showrooma geliyor'' dedi.

Jaguar yetkilileri de fiyatları 80 bin ile 220 bin avro arasında değişen otomobillerin satışını gerçekleştirdiklerini belirterek, fuarın kendileri için verimli geçtiğini söyledi.

AA
 

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Lüks Otomobiller Kapışıldı
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.