Araç Koltuğu Yıkamanın Önemi Nedir?

Araç koltukları, kişilerin araçta en çok temas ettikleri yerlerdir. Sürekli temas halinde olduğumuz bu alanlar bu sebeple kirlenmeye de oldukça müsaittir.

BİLİM-TEKNOLOJİ .
araç koltuğu yıkamanın önemi nedir?

Evlerden sonra en çok vakit geçirdiğimiz yer arabalardır. Özellikle seyahat etmekten hoşlanıyorsanız ya da ailecek seyahat ediyorsanız, araçlarınızın hijyenik olması çok daha büyük önem taşır.

Araç koltukları, kişilerin araçta en çok temas ettikleri yerlerdir. Sürekli temas halinde olduğumuz bu alanlar bu sebeple kirlenmeye de oldukça müsaittir. En büyük sıkıntı da dışarıdan bakıldığında kirli görünmemelidir. Özellikle kumaştan yapılan koltuklar, kiri içlerine hapseder ve bakteri barındırmaya müsait hale gelirler. Bu yüzden en sağlıklı çözüm araç koltuğu yıkama seçeneğidir. Eğer araç koltuklarınızı kendiniz temizlemeyi seçerseniz, sadece yüzeysel bir temizleme yapabilirsiniz. Mikropları aracınızın koltuklarından asla silerek arındıramazsınız.

Araç Koltuğu Nasıl Yıkanır?

Bursa araç koltuğu yıkama hizmetinden yararlanmanız durumunda, araç koltuklarınız minimum sürede ve maksimum hijyende size teslim edilir. İşinde uzman ekibiyle araç koltuklarınız %100 hijyene kavuşurken herhangi bir zarar görmez, koltuğunuzun yapısı bozulmaz.  Çünkü araç koltuğu yıkama işlemine geçilmeden önce işinde uzman ekip aracınızın koltuklarını inceler ve yıkama işlemine geçer. İnsan sağlığı açısından hiçbir zararı olmayan ürünler ile yapılan araç koltuğu yıkamahizmeti için,Bursa araç koltuğu yıkama ile irtibata geçebilirsiniz. Araç koltuğu yıkama hizmeti şu aşamalardan oluşmaktadır:

  • Koltuk Yapısının İncelenmesi:Araç koltuğu yıkama işleminden önce uzman ekipler, araç koltuğunun yapısını inceler ve yıkama işleminde bunu göz önünde bulundurur. Bu inceleme sonucunda, araç koltuğu yıkamada kullanılacak materyaller belirlenir.
  • Aracın Hazırlanması: Araç koltuğunun yıkanması için malzemelerin belirlenmesinin ardından araç hijyenik araç yıkama bölümüne getirilir ya da aracın olduğu yere gerekli malzemeler getirilir.
  • Temizleme: Araç koltukları, temizleme makinaları ile köpüklenir ve temizlik ürünlerinin araç koltuklarının derinine işlemesi sağlanır.
  • Durulama: Koltuklar, uygun malzemeler ile köpüklenmelerinin ardından durulanır, şık gösterecek solüsyonlar kullanılır ve aracın yeni alınmış görüntüsü kazanması sağlanır.
  • Vakumlama: Yıkanan araç koltukları, araç sahibinin isteği üzerine vakumlanarak temizlenir.

Siz de araç koltuğu yıkama fiyatlarıve hizmetinden yararlanarak daha hijyenik bir araca sahip olmak isterseniz, Bursaaraç koltuğu yıkama ile irtibata geçerek,  fiyatlandırma konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Araç Koltuğu Yıkamanın Önemi Nedir?
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.