Bilişim Yıldızları Aranıyor

Türkiye Bilişim Derneği'nin düzenlediği Bilişim Yıldızları Yarışmasına başvurular başladı.

BİLİM-TEKNOLOJİ .
bilişim yıldızları aranıyor

Türkiye Bilişim Derneği'nin (TBD), Türkiye'nin e-dönüşümüne katkı sağlamak ve e-dönüşüm ile rekabette öne çıkan markaların sayısını artırmak amacıyla düzenlediği, Bilişim Yıldızları e-Dönüşüm Yarışması'na başvurular başladı. 

TBD'den yapılan açıklamaya göre, yarışmaya bilişim yapısını internet platformu ile bütünleştirmiş projelere sahip tüm web sitesi sahibi firma, kurum ya da kişiler ve onların yetkili kıldıkları her ajans katılabilecek.

Başvurular yarışmanın resmi web sitesi  bilisimyildizlari.com'da yer alan başvuru alanından yapılabilecek.

Adaylar yarışmaya, e-ik, e-finans, e-pazarlama, e-haber, e-eğitim, e-tr, e-iletişim, e-ticaret, e-hizmet, e-sağlık'tan oluşan 10 farklı kategoride başvuru yapabilecek.

Yarışmaya başvurular 16 Ekim 2009 tarihine kadar devam edecek. Yarışmada her kategoride ilk üçe girenler belirlenerek sertifikaları verilirken, birinci olan en iyi ''e-Dönüşüm Yıldızları'' 20 Kasım'da gerçekleştirilecek törenle ödüllerini alacak.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Bilişim Yıldızları Aranıyor
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.