WhatsApp yeni güncellemeyle kullanıcılarını sevindirecek

WhatsApp'ın yeni beta güncellemesinde kullanıcıları yakından ilgilendiren bir özellik keşfedildi. Son eklenen özellik sayesinde kullanıcılar kritik hatalar yapmaktan kurtulabilecek.

BİLİM-TEKNOLOJİ .
whatsapp yeni güncellemeyle kullanıcılarını sevindirecek

WhatsApp, sürekli olarak yeni güncellemelerle uygulamayı geliştiriyor. Son eklenen özelliklerden birisi sayesinde paylaşılan fotoğraf ve görsellerin doğru kişilere gönderildiğinden emin olunması hedefleniyor.

Artık bir görseli paylaşırken, alıcı isimlerini görebilmek mümkün olacak. Böylece mesajın doğru kişiye gittiğinden emin olmak için ikinci bir kontrol yapılabilecek.

 

 

Özellik şu anda yalnızca beta kullanıcılarına açık. WhatsApp’ın bu özelliği yakın zamanda diğer kullanıcılara da açması bekleniyor. Uygulamanın iPhone kullanıcılarının hizmetine sunulup sunulmayacağı bilinmiyor.

WhatsApp son dönemde ciddi bir yenilenme süreci içerisinde. Facebook’un sahip olduğu uygulama, yakın zamanda sık sık farklı özellikler test ediyordu. Bu özelliklerin bir kısmı son kullanıcıya hiç ulaşmadı. Betadaki bu kontrol sisteminin normal uygulamaya da gelip gelmeyeceğini göreceğiz.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git WhatsApp yeni güncellemeyle kullanıcılarını sevindirecek
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.