Instagram'dan mesajlaşma uygulamasını kapatma kararı

Instagram, 'Direct from Instagram' adlı mesajlaşma uygulamasını önümüzdeki ay tamamen kapatma kararı aldı.

BİLİM-TEKNOLOJİ .
ınstagramdan mesajlaşma uygulamasını kapatma kararı

Dünyanın en popüler fotoğraf paylaşım uygulaması Instagram, uygulamanın içinde bulunan mesajlar bölümünden ayrı olarak 'Direct from Instagram'adında bir uygulama yayınlamıştı.

Uygulamayı yayınladıktan sonra pek de umduğunu bulamayan şirket, söz konusu mesajlaşma uygulamasını kapatma kararı aldı. Kullanıcıların Direct from Instagram uygulamasında bulunan mesajları da Instagram uygulamasının içine taşınacak.

Uygulama tamamen kaldırılacak

Gelecek aydan itibaren uygulamaya olan desteğini sonlandırma kararı alan şirket, iOS ve Android'deki Direct from Instagram uygulamasını da mağazalardan kaldıracak. Uygulamaya giren kullanıcıların karşısına 'Direct Uygulaması Kullanımdan Kaldırılıyor' başlıklı aşağıdaki uyarı mesajı çıkıyor.

Instagram'dan konuyla ilgili herhangi bir açıklama gelmese de bu kararın uygulamaya olan düşük ilgi nedeniyle alındığı söyleniyor.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Instagram'dan mesajlaşma uygulamasını kapatma kararı
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.