Yeni iPhone Daha Ucuz Olacak

Merakla beklenen yeni iPhone’un beklenenden daha ucuz olacağı bildiriliyor. Bu ucuzluğun sebebi ise Nokia ile rekabet!..

BİLİM-TEKNOLOJİ .
yeni iphone daha ucuz olacak

Screen Digest 'ten bir analist yeni iPhone'un en büyük sürprizinin ne olabileceğini ve önümüzdeki birkaç yılda cep telefonu piyasasının nerelere gidebileceği konusunda tahminlerde bulundu. Akıllı telefon piyasasında Apple'ın Nokia ile rekabete gireceğini düşünen analist yeni iPhone'un en büyük sürprizinin fiyatı olabileceğini söylüyor.

Screen Digest önümüzdeki birkaç yıl için şunları söylüyor; " PC'nin ağır topları HP, Dell, Microsoft ve Intel'in de akıllı telefon piyasasına girmesiyle 2014'te 380 milyon telefonun piyasaya sürüleceğini düşünüyoruz."

"İki yıldan az bir süre içinde Android evrimini tamamladı ve çoğu telefon üreticisinin işletim sistemi haline geldi. Android en hızlı büyüyen akıllı telefon işletim sistemi."

Symbian ise telefonlarda yaygın olarak kullanılan bir işletim sistemi. Bu işletim sistemini kullanan telefonların, 2015 yılında 100 milyon barajını aşması bekleniyor.

Önümüzdeki yıllarda artacak rekabeti düşünürsek, gerçekten Apple'ın iPhone fiyatlarında biraz indirime gitmesi kimseyi şaşırtmaz.
 

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Yeni iPhone Daha Ucuz Olacak
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.