Facebook'un videolu görüşmesi herkese açıldı

Facebook'un hem Android hem iOS uygulaması üzerinden kullanılabilen yeni özellik sayesinde isteyen herkes bir başkasını videolu olarak arayabilecek.

BİLİM-TEKNOLOJİ .
facebookun videolu görüşmesi herkese açıldı

Dünyanın en büyük sosyal ağı Facebook’un Nisan ayının son günlerinde duyurduğu ancak 18 ülkede kullanılabilen videolu görüşme özelliği herkese açıldı. Al Jazeera'nin haberine göre Dünya çapında yaklaşık 600 milyon kullanıcı artık videolu görüşme yapabilecekler. 

Hem Android hem iOS uygulaması üzerinden kullanılabilen yeni özellik sayesinde isteyen herkes bir başkasını videolu olarak arayabilecek. Yeni özelliği kullanabilmek için uygulamanın en güncel sürümünü yüklemek gerekiyor. 

Güncel sürüm yüklendikten sonra Messenger üzerinden istenen kişinin ismine tıkladıktan sonra açılan sayfada üst menüde bulunan kamera ikonuna dokunarak o kişiyle videolu görüşme yapılabiliyor. 

Son aylarda kullanıcı artış hızı yavaşlayan Facebook, Messenger gibi harici uygulamalara öncelik vermeye başlamıştı. Uygulamaya daha önce bilgisayar üzerinden kullanılabilme, sesli görüşme ve benzeri yeni özellikler de eklenmişti.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Facebook'un videolu görüşmesi herkese açıldı
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.