9.99 TL'ye İnternet Geliyor!..

ADSL ve telefon faturalarında 'bahar' dönemi başlıyor. 9.99 TL'ye internet... TurkNet, ADSL ve telefon faturalarına bahar getiriyor!

BİLİM-TEKNOLOJİ .
9.99 tlye internet geliyor!..

TurkNet'in 1 Mart'ta başlattığı "Bahar Kampanyası", 1 yıl süresince ayda sadece 9,99 TL ödeyerek internete bağlanma fırsatı sunuyor! Kampanya katılımcıları ayrıca telefon görüşmelerinde TurkNet'in Ekonomik Telefon Hizmeti kapsamındaki indirimli tarifelerinden de faydalanacaklar.

İnternet erişimini kendi omurgası üzerinden sunan TurkNet, 1 Mart'ta başlattığı "Bahar Kampanyası" kapsamında, hızlı ve kaliteli internetin yanı sıra indirimli telefon görüşmelerinin de keyfini sürme olanağı veriyor. Bu kampanyayla TurkNet, hem ADSL'e hem de telefon görüşmelerine bahar rüzgarı gibi indirim getiriyor.

1 Mb 4GB kotalı veya 8 Mb'e kadar 4 GB kotalı ADSL paketlerini 12 ay boyunca ayda 9,99 TL'ye sunan TurkNet, aktivasyon ve modem dahil tüm ücretleri de 1 yıl boyunca taksitlendirerek tasarruflu internet kullanmak isteyen abonelere yardımcı oluyor. Kampanya katılımcıları yapacakları telefon görüşmelerinde, TurkNet'in Ekonomik Telefon Hizmeti kapsamında sunduğu indirimli tarifelerden de faydalanma fırsatı yakalıyor. Bu sayede TurkNet aboneleri, şehiriçi görüşmelerinde yüzde 16, şehirlerarasında yüzde 18, GSM aramalarında yüzde 30 ve uluslararası aramalarda ise yüzde 50'ye varan indirimler elde ediyorlar.
 

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git 9.99 TL'ye İnternet Geliyor!..
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

İlişkili Haberler

bağlantılar
on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.