Titanfall satışa sunuldu!

Yeni nesil konsolların ve de 2014'ün en merakla beklenen oyunlarından biri olan Titanfall, Xbox One için satışa sunuldu.

BİLİM-TEKNOLOJİ .
titanfall satışa sunuldu!

Akşam'da yer alan habere göre; Microsoft’un PS4 karşısında geride kalan Xbox One satışlarını artıracağını düşündüğü Titanfall, Microsoft’un üç platformuna özel olarak geliştirildi: Xbox One, Xbox 360 ve Windows.

Titanfall’un Xbox One’a gelmesi ile birlikte, Twitch de konsola canlı oyun videosu yayını özelliğini getirdiğini duyurdu; bu özellik halihazırda PS4 kullanıcıları tarafından kullanılıyor. Canlı video yayını özelliği ile oyuncular, oynanış videolarını canlı olarak diğerleri ile paylaşabilecek.

Microsoft, Titanfall’un satışlarını artıracağına inanıyor ve buna yönelik hamleler yapıyor. Firma, Xbox One’ın İngiltere fiyatını 30 pound düşürdü. Daha da önemlisi, Titanfall önyüklü olarak gelen Xbox One’lar da yine bu fiyattan satılıyor; yani oyuncular Titanfall’a ekstra ödeme yapmıyor.

Titanfall’un Xbox One sürümü bugün ABD’de satışa çıktı; 25 Mart’ta ise Avrupa’ya gelecek. Oyunun PC sürümü 14 Mart’ta satışa sunulacakken, Xbox 360 sürümü ise 28 Mart’ta Avrupa’da olacak.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Titanfall satışa sunuldu!
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.