Facebook fotoğraflarınızı şifreleyin!

Uzun zamandır hayatımızın bir parçası olmayı başaran Facebook, bir yandan her anımızı paylaştığımız bir yandan da özel hayatımızın izlenmesinden rahatsız olduğumuz bir mecra haline dönüştü.

BİLİM-TEKNOLOJİ .
facebook fotoğraflarınızı şifreleyin!

Belirli kişilerin profilimize ulaşmasını engellemek için çeşitli ayarlar yapsak da bu durum engellenen kişiler ile olan iletişimimizi oldukça etkiliyor. Bugün sizlere bundan böyle hem istediğiniz fotoğrafı paylaşabileceğinizi hem de başkalarının bakmasından artık rahatsız olmayacağınız bir formülü anlatacağız.  

Peki hem özgürce fotoğraf paylaşıp hem de başkalarının onları kaydetmesini ve/veya fotoğraflarınıza ulaşmasını arkadaşlarını kırmadan nasıl sağlayabilirsiniz? İşte tüm bu sorunların cevabı artık Secret.li adresinde saklı.

Secret.li kullandığı bir filtre ile çektiğiniz, paylaşmak istediğiniz ancak herkesin görmesini istemediğiniz fotoğrafları renkli pikseller haline dönüştürerek fark edilmesi oldukça güç bir hale dönüştürüyor. Tüm bunların yanında eğer dilerseniz zamanlayıcı ile sadece belirli bir süre yayımladıktan sonra kendi kendine silinmesini de mümkün kılıyor.

Milliyet

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Facebook fotoğraflarınızı şifreleyin!
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.