Sonunda Gerçek Oluyor

Uzun zamandır beklediğimiz ama bir türlü göremediğimiz ilk katlanan ekran, LGden geliyor. LG, katlabilen e-kağıtların seri üretimine başladı.

BİLİM-TEKNOLOJİ .
sonunda gerçek oluyor


Katlanabilir ekranlar uzun yıllardır kullanıcıların gerçekleşmesini dört gözle beklediği en büyük hayallerden biri hiç şüphesiz. Ancak bugüne kadar bu tür ekranları sadece CES, MWC ve CTIA gibi teknoloji devlerini buluşturan fuarlarda gördük.

LG ise rakiplerinden bir adım öne çıkarak katlanabilir ekranlı e-kağıdın seri üretimine başladı. 6 inç'lik ebatlarda olan ve dolayısıyla 1024x768 piksel ekran çözünürlüğüne ulaşan ekran, 40 derece sıcaklığa kadar da ısıya dayanıklı bir yapıda bulunuyor.

LG, her ne kadar konuyla ilgili resmi bir açıklama yapmış olmasa da, Kore merkezli birçok gazete konuyu sıcağı sıcağına sayfalarında yer verdi.

Üretime giren bu ekranların bir diğer özelliği de 1.5 metre yükseklikten yere düşse dahi herhangi bir zarar görmemesi...
 

Takvim

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Sonunda Gerçek Oluyor
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.