Diablo 3 Bekleyenlere Kötü Haber!

Diablo 3'ü sabırsızlıkla bekleyenlerdenseniz, bu haber canınızı fazlasıyla sıkabilir...

BİLİM-TEKNOLOJİ .
diablo 3 bekleyenlere kötü haber!

Blizzard'ın efsane oyunlarından ve çok büyük bir oyuncu kitlesine sahip Diablo serisinin yeni oyunu için meraklılarına kötü haber var. Diablo 3'ün 2011 yılının sonlarında çıkmasını bekleyen oyun severler için bekleme süresi biraz daha uzayacak.

İşte Blizzard CEO'su Mike Morhaime'ın yaptığı açıklama; "Yaptığımız her oyunla beraber, oyunları piyasaya bir an önce sürme beklentisi güçleniyor. Ancak, neredeyse hazır olan bir oyunu piyasaya sürmek için Diablo 3'e yıllarımızı vermedik. Beta testi oldukça iyi gidiyor ve bu yaşanacak fazladan zamanı bizim ve oyuncuların bütün beklentilerini yerine getirmek için kullanacağız. Önümüzdeki yıl Blizzard için çok yoğun geçecek ve Blizzard oyuncuları için eğlenceli bir yıl diliyoruz."

chip.com.tr

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Diablo 3 Bekleyenlere Kötü Haber!
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.
  • Emre Salı, 00:00

    kardeş 2011 yılının sonu değil 2012 nin ilk 3 ayından birinde çıkcak World Of Warcraft Panderen le aynı güne getircekler bilerek.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.