P&G Türkiye, SOGİP iş birliğiyle üniversite öğrencilerini girişmcilikle tanıştıracak

Pantene, Gillette, Orkid, Prima, Ariel, Fairy gibi markaların üreticisi Procter and Gamble (P&G), Türkiye’deki 30’uncu yılında inovasyon ve girişimciliği desteklemek üzere Sosyal Girişimcilik Programı (SOGİP) ile iş birliğine imza attı.

BİLİM-TEKNOLOJİ .
p&g türkiye, sogip iş birliğiyle üniversite öğrencilerini girişmcilikle tanıştıracak

P&G gibi uluslararası alanda köklü bir kuruluşun desteğini almaktan mutluluk duyduklarını belirten Boğaziçi Üniversitesi İş İnsanları Derneği (BRM) YK Başkan Yardımcısı Murat Ülman, “Sosyal girişimcilik programımız SOGiP'le üniversite öğrencilerinin sosyal fayda ve toplumsal değer yaratma yolundaki hayallerini girişime dönüştürebilmelerine destek oluyoruz. Bu yıl iki dönemini başarıyla tamamladığımız programla 73 öğrenciye ulaştık. P&G’nin de destek verdiği 3’üncü dönemimizde 15 değişik üniversiteden 40 öğrencinin daha sosyal girişimcilik yolunda ilk adımı atmalarına yardımcı olacağız” açıklamasında bulundu.

P&G Türkiye, girişimcileri destekleyebilmek için küresel bir hareketin yerel önderliğini yapan Endeavor Türkiye Derneği’nin de 2017-2019 dönemi Yönetim Kurulu’nda yer alıyor.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git P&G Türkiye, SOGİP iş birliğiyle üniversite öğrencilerini girişmcilikle tanıştıracak
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.