Galaxy S5 kullanıcılarına iyi haber!

Samsung yakında üç amiral gemisi akıllı telefon Galaxy S5, Galaxy S4 ve Galaxy Note 3 için güncelleme yayınlayacak.

BİLİM-TEKNOLOJİ .
galaxy s5 kullanıcılarına iyi haber!

Birçok üretici Android 4.4.4 güncellemesini kullanıcılarla buluştururken, Samsung cephesinde ise bir sessizlik hakim. Neyse ki resmi kaynaklar aracılığıyla Galaxy S5 için Android 4.4.4 güncellemesinin test sürecinde olduğu bilgisi geldi. Teknolojioku.com'da yer alan habere göre Amerikalı operatör Sprint, Galaxy S5 için Android 4.4.4 güncellemesini test etmeye başladı. Resmi dağıtımın önümüzdeki günlerde başlaması bekleniyor.  Galaxy S5’in uluslararası versiyonu için yine eylül ayı içerisinde Android 4.4.4’ün OTA ve Kies aracılığıyla dağıtılması muhtemel görünüyor.

Galaxy S5’in ardından bir güncelleme haberi de Galaxy S4 ve Galaxy Note 3 cephesinden geldi. Androidsas sitesinin Samsung içerinden elde ettiği bilgilere göre Samsung her iki telefon için yeni bir güncelleme üzerinde çalışıyor. Net bir tarih verilmese de güncellemenin yakın zamanda bilgisi veriliyor.

Galaxy Note 3 ve Galaxy S4 için dağıtılacak Android 4.4.4 güncellemesinde şu an Galaxy S5’te yer alan en güncel TouchWiz kullanıcı arayüzü yer alacak. Bunun yanında yenilenen kamera arayüzü ve Galeri uygulaması, performans artışı ve pil verimliliği güncellemeye dahil edilecek diğer yenilikler olacak. 

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Galaxy S5 kullanıcılarına iyi haber!
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.