Apple, iPhone 5S Satışına Başladı

Apple'ın iPhone 5S lansmanında açıkladığı takas programı Amerika'da başladı

BİLİM-TEKNOLOJİ .
apple, iphone 5s satışına başladı

Apple iPhone 5S ve iPhone 5C lansmanında "takas"yolu ile telefon satacakları açıklamasında bulunmuş ve bu mobil sektörde bomba etkisi yaratmıştı. Eski iPhone'unu Apple Storelara getiren kullanıcılar ücretsiz olarak eski telefonlarından yeni telefonlarına veri aktarımı yapabilirken belli bir ücret karşılığında eski telefonların geri alınarak yeni iPhone 5S ve iPhone 5C kullanıcılara indirimle verilecekti. 

Teknolojimix'te yer alan habere göre, aradan aylar gemesine rağmen Apple bu konuda bir adım atmamış ve kullanıcılarda bundan dolayı Apple'a büyük eleştirilerde bulunmuşlardı. Apple bu gün itibariyle Amerika'da iPhone 4 ve iPhone 4S telefonların takas ile geri alımına başladığını açıkladı. 

iPhone 4 için 99 dolar, iPhone 4S için 199 dolarlık bir fiyat biçen Apple'ı kimileri bonkörlükle kimileri ise değerinin altında fiyat vermesiyle eleştiriyor.

Apple, son zamanlarda düşen iPhone 5S ve hemen hemen hiç olmamış iPhone 5C satışlarından dolayı ve kullanıcıların iPhone 6 beklentisinden dolayı bu yükseltmeyi "güzel bir zaman" olarak değerlendirmekte. Tüm dünya iPhone 6 lansmanı için kilitlenmiş beklerken "Apple'ın takas programı satışları gerçekten arttıracak mı" sorusu da cevap bekliyor...

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Apple, iPhone 5S Satışına Başladı
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.