İşte dünyanın ilk Android'li akıllı kulaklığı

Eğer akıllı telefonunuzla Spotify veya Deezer müzik servislerini kullanıyorsanız Kickstarter üzerinden fon desteği arayan STREAMZ isimli kulaklık sizin için iyi bir tercih olabilir.

BİLİM-TEKNOLOJİ .
işte dünyanın ilk androidli akıllı kulaklığı

Dünyanın ilk akıllı kulaklığı olarak lanse edilen STREAMZ, bünyesinde Wi-Fi 802.11 b/g/n ve Bluetooth 2.1 destekli Android müzik çalar barındırıyor. Uzmanabi.com'un haberine göre 48kHZ/16 bit DAC sayesinde CD kalitesinde müzik oynatan kulaklık, sıkıştırılmamış formatlardan FLAC, ALAC ve WAV’a da destek veriyor.

STREAMZ MUSIC store ile 300 binin üzerinde albümü satın almak da mümkün. Kullanıcılar Android veya iOS cihazlar için yükleyeceği uygulamayla STREAMZ’deki müzik kataloglarını görüntüleyebiliyor. 36 GB dahili depolama alanına sahip olan kulaklıkta mikrofon da yer alıyor. Bu mikrofon sayesinde Google’a sesli komutlar verilebiliyor. Örneğin “müzik ara” veya “parçayı geç” gibi. Akıllı kulaklıkta buna ek olarak opsiyonel olarak Bluetooth verici kullanılıyor. Bluetooth vericinin televizyona bağlanması durumunda televizyon ve oyun konsolundaki sesler, kablosuz olarak kulaklığa aktarılıyor. 50 bin dolar fon desteği arayan kulaklık şimdiye kadar yaklaşık 4950 dolar fon topladı. Akıllı kulaklık, 27 gün içinde istediği fonu toplayabilirse, 4 GB’lık modeli 299 dolardan, 20 GB’lık modeli 349 dolardan, 36 GB’lık modeli 549 dolardan ağustos ayında satışta olacak.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git İşte dünyanın ilk Android'li akıllı kulaklığı
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.