Galaxy S5 uygulamalarını telefonunuzda kullanın!

Samsung dün, yani 21 Mart itibariyle ABD ve İsviçre başta olmak üzere seçkin piyasalarda bulunan çeşitli mağazalarda meraklılarına, yeni amiral gemisi Galaxy S5’i denemek için fırsat veriyor.

BİLİM-TEKNOLOJİ .
galaxy s5 uygulamalarını telefonunuzda kullanın!

Teknolojimix'te yer alan habere gçre, Samsung mağazaları ziyaret edemeyen kullanıcıları da düşündü ve Galaxy S5 Experience adında bir uygulama başlattı. Bu uygulama Galaxy S5 ve giyilebilir cihazlarla etkileşim sağlar. Uygulamayı cihazınızda kullanırken Galaxy S5 deneyimi yaşıyorsunuz.

Galaxy S5’in kamera özellikleri dahil olmak üzere S Health uygulaması, Ultra Güç batarya tasarruf modu gibi başlıca özellikleri cihazınızda görebileceksiniz. Böylece mağazalarda denemenize gerek kalmadan alıp almayacağınıza daha kolay karar verebileceksiniz.

Galaxy S5 Deneyim Android 4.0 ve üstünde çalışan tüm Android cihazlar için kullanılabilir. Buradan Google Play’e giderek uygulamayı indirebilirsiniz.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Galaxy S5 uygulamalarını telefonunuzda kullanın!
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.